Çekmeköy Plaj Şemsiyesi

Çekmeköy Plaj Şemsiyesi

Çekmeköy Plaj şemsiyesi genel anlamda güneşten koruma amacıyla üretilir. Güneşin geldiği kısma doğru yatırılabilmesi ile büyük avantaj sağlar.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Çekmeköy Plaj şemsiyesi genel anlamda güneşten koruma amacıyla üretilir. Güneşin geldiği kısma doğru yatırılabilmesi ile büyük avantaj sağlar. Denizden gelen esintinin şemsiye içerisinde keyfinin çıkarılması sağlanır. Sahil kenarında oluşabilecek bir anda çıkan rüzgâra karşı dayanıklı olması sebebiyle kullanıcılara rahat bir kullanım sağlar. Kolay taşınabilir yapıları vardır.

Orta direklerine eklenebilen ağırlıklarıyla uçmaya karşı dayanıklıdır. Kaliteli yapıları sayesinde kırılma ya da deformasyona karşı herhangi bir sorun oluşmaz. Farklı ayakları bulunan şemsiyeler devrilmeye karşı dayanıklılık sağlar. Talep edildiği büyüklükte plaj şemsiyeleri bulunabilir. Farklı materyaller ile üretilen plaj şemsiyeleri arasında hazır modeller bohem ve doğal bir görünüm sunması açısından tercih edilir. Bunların dışında farklı renklere ve kumaşa sahip plaj şemsiyeleri bulunabilir. Deniz tatillerinin vazgeçilmezleridir.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   27 -   = 25

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."