Çekmeköy Forklift Brandası

Çekmeköy Forklift Brandası

Çekmeköy Forklift brandası forkliftlerin sürücü bölmesinin etrafını kapatmaya yarayan bir branda çeşididir. Bu şekilde sürücünün iş alanlarında bulunabilecek toz ya da diğer etmenlerden korunması amaçlanır.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Çekmeköy Forklift brandası forkliftlerin sürücü bölmesinin etrafını kapatmaya yarayan bir branda çeşididir. Bu şekilde sürücünün iş alanlarında bulunabilecek toz ya da diğer etmenlerden korunması amaçlanır. Fermuarlı yapıları vardır. Bu şekilde kolay bir şekilde açılır ve kullanım kolaylığı sağlanır. Ön kısımları kullanıcının önünü görebilmesi amacıyla cam materyali ile imal edilir.

Diğer kısımlar ise forklift sürücüsünün görüş açısını kapatmayacak niteliktedir. Kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla sürücüye gelebilecek herhangi bir tehlike bertaraf edilmiş olur. Her türlü forklift için üretilebilir. Dışarıdan gelebilecek tehlikeli etmenlere karşı dirençlidir. Forklift brandası ön kısmındaki cam bölmede PVC özelliğine sahiptir. Rüzgârdan koruma ya da tozdan koruma gibi pek çok avantaj sağlanır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   45 +   = 57

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."