Çekmeköy Mobilya Koruma Brandası

Çekmeköy Mobilya Koruma Brandası

Çekmeköy Mobilya koruma brandası bahçe, teras ve balkon mobilyalarında tercih edilen bir üründür. Mobilyaların yağmur, toz ve kirden korunmasını sağlar.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Çekmeköy Mobilya koruma brandası bahçe, teras ve balkon mobilyalarında tercih edilen bir üründür. Mobilyaların yağmur, toz ve kirden korunmasını sağlar. Mobilya brandası kullanıldığında mobilyaların ömrünün uzatılması mümkün kılınır. Ayrıca kullanımları oldukça kolaydır. Mobilya koruma brandaları takılıp çıkartılabilir ve kirlendiğinde hortum ile tutarak temizlenebilir.

Ayrıca ıslak bez ile silinmesi de mümkündür. Güneş ışığına kırma özelliğiyle mobilyaların kumaş kısımlarının güneşe karşı dayanıklılığının arttırılması sağlanır. Ahşap mobilyalarda ise çatlama ve çürümenin oluşmasını oldukça geciktirir. Metal mobilyalar için kullanıldıklarında ise yağmurda paslanmayı önler. Özel bir alan için üretilmiş olması dolayısıyla rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Kullanılacağı alana göre fiyatlandırmada değişiklikler görülebilir. Ulaşılır fiyatları ve çeşitleri ile memnuniyet sağlar. 


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   43 -   = 34

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."